Informacje organizacyjne

Wytyczne i zalecenia związane z sytuacją epidemiologiczną SARS-COVID-19

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną SARS-COVID19 informujemy, że wstęp na poszczególne wydarzenia #RWF2020 o charakterze otwartym dla publiczności, t.j. wernisaże wystaw fotografii oraz spotkania z zaproszonymi Autorami będą miały jedynie osoby, które dokonają wcześniejszej rejestracji online za pośrednictwem poniższego formularza oraz wypełnią WSZYSTKIE wymagane pola (w szczególności zgody i oświadczenia związane z COVID-19).

WAŻNE: Rejestracja online obowiązuje jedynie dla osób chcących uczestniczyć w wernisażu i spotkaniu z Autorem. Nie jest wymagana dla odwiedzających wystawy w innych terminach (wówczas zastosowanie mają przepisy wewnętrzne obowiązujące w poszczególnych Instytucjach).

Ponadto osoby uczestniczące w wydarzeniach zobowiązane są do zachowania zalecanego dystansu względem innych uczestników spotkania, jak również do bezwzględnego używania maseczek ochronnych.

Prosimy aby – mając na uwadze również innych odwiedzających – umożliwić im uczestnictwo w spotkaniach na zasadzie rotacyjnej wymiany publiczności.
Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to najbardziej optymalne i komfortowe dla odwiedzających wystawy, niemniej myśląc o sobie nawzajem bądźmy uprzejmi i wyrozumiali również na potrzeby i oczekiwania pozostałych uczestników wydarzenia. W aktualnej rzeczywistości to jedyne optymalne rozwiązanie, jakie mamy do dyspozycji.

Dziękujemy i zapraszamy!
Organizatorzy

Rejestracja online

Weź udział w #RWF2020 - zapisz się online!

II Rzeszowski Weekend Fotografii / 13.10 - 30.11.2020

    Informacje kontaktowe

  • Patrz!Szeroko - Kino o Fotografii - PROJEKCJE ONLINE

  • Wystawy fotografii i spotkania autorskie (ilość miejsc ograniczona)

  • Oświadczenia w związku ze stanem epidemiologicznym SARS-COVID-19

  • Zgoda na przesyłanie informacji marketingowych

 

Autoryzacja